Your Cart

Algemene Voorwaarden DeeBeeā€™s Collection Affiliate Programma

Artikel 1 – Definities 1.1 In deze algemene voorwaarden wordt verstaan onder:

  • DeeBeeā€™s Collection: De eigenaar van het affiliate programma, gevestigd in Eindhoven, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 78679591.
  • Affiliate: De persoon of organisatie die zich aanmeldt voor het DeeBeeā€™s Collection Affiliate Programma en producten promoot via een unieke affiliate-link of kortingscode.
  • Affiliate Programma: Het programma waarmee affiliates commissie verdienen door klanten te werven voor DeeBeeā€™s Collection.
  • Commissie: Het percentage van de verkoopprijs dat wordt uitbetaald aan de affiliate voor elke succesvolle verkoop.

Artikel 2 – Deelname aan het Affiliate Programma 2.1 Deelname aan het affiliate programma staat open voor personen van 18 jaar en ouder met een actieve aanwezigheid op sociale media (minimaal 1000 volgers) en een goede interactie met hun volgers. 2.2 Aanmelding vindt plaats via het platform GoAffPro. DeeBeeā€™s Collection behoudt zich het recht voor om aanmeldingen te weigeren zonder opgaaf van reden. 2.3 Door deelname aan het affiliate programma verklaart de affiliate akkoord te gaan met deze algemene voorwaarden.

Artikel 3 – Verplichtingen van de Affiliate 3.1 De affiliate is verantwoordelijk voor het promoten van DeeBeeā€™s Collection op een eerlijke, legale en ethische wijze. 3.2 De affiliate mag geen valse of misleidende claims maken over producten van DeeBeeā€™s Collection. 3.3 Content dient voorafgaand aan publicatie te worden goedgekeurd door DeeBeeā€™s Collection. 3.4 De affiliate mag geen spam of ongewenste berichten verspreiden. 3.5 Bij schending van deze voorwaarden kan DeeBeeā€™s Collection de samenwerking met onmiddellijke ingang beĆ«indigen.

Artikel 4 – Commissies en Uitbetalingen 4.1 Affiliates ontvangen een commissie van 5%-10% per succesvolle verkoop die via hun unieke affiliate-link of kortingscode is gerealiseerd. 4.2 Commissies worden berekend op basis van de netto verkoopprijs, exclusief btw, verzendkosten en eventuele kortingen. 4.3 Uitbetalingen vinden plaats maandelijks, mits het minimumbedrag van [bijvoorbeeld ā‚¬50] is bereikt. 4.4 Affiliates zijn zelf verantwoordelijk voor het correct opgeven van inkomsten bij de Belastingdienst.

Artikel 5 – Gratis Producten en Kortingen 5.1 Affiliates ontvangen bij acceptatie een gratis product naar keuze. 5.2 Na ontvangst van het gratis product gelden de volgende voorwaarden:

  • Minimaal 3 verkopen per maand via hun affiliate-link of kortingscode.
  • Bij het niet behalen van de vereiste verkopen kan de samenwerking na 2 maanden worden beĆ«indigd. 5.3 Affiliates ontvangen na het gratis product altijd 40%-50% korting op producten. 5.4 Bij het behalen van 50 verkopen ontvangt de affiliate opnieuw een gratis product.

Artikel 6 – Duur en BeĆ«indiging 6.1 De samenwerking wordt aangegaan voor onbepaalde tijd, tenzij schriftelijk anders overeengekomen. 6.2 DeeBeeā€™s Collection kan de samenwerking op ieder moment beĆ«indigen bij schending van deze voorwaarden. 6.3 Affiliates kunnen op ieder moment schriftelijk opzeggen.

Artikel 7 – Aansprakelijkheid 7.1 DeeBeeā€™s Collection is niet aansprakelijk voor schade of verliezen die voortvloeien uit deelname aan het affiliate programma. 7.2 De affiliate vrijwaart DeeBeeā€™s Collection van claims van derden die voortvloeien uit onjuiste of misleidende promotie.

Artikel 8 – Wijzigingen 8.1 DeeBeeā€™s Collection behoudt zich het recht voor om deze algemene voorwaarden op ieder moment te wijzigen. Affiliates worden hiervan tijdig op de hoogte gesteld. 8.2 Bij voortzetting van de samenwerking na wijzigingen wordt de affiliate geacht akkoord te gaan met de nieuwe voorwaarden.

Artikel 9 – Toepasselijk recht 9.1 Op deze algemene voorwaarden is Nederlands recht van toepassing. 9.2 Geschillen worden bij voorkeur in onderling overleg opgelost. Indien dit niet mogelijk is, worden geschillen voorgelegd aan de bevoegde rechter in Nederland.


Voor vragen over deze algemene voorwaarden kun je contact opnemen via info@deebeescollection.com.

Selecteer een Afleverpunt

Hi cutie! Ik ben op vakantie.šŸŒ“

Van 19 juli tot 29 juli ben ik op vakantie. In deze week ben ik dus niet bereikbaar. Alle orders worden 29/30 juli verzonden.

Liefs DanishašŸ’›